KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878047
nr 1387 8047
Etsning
Göte Wilhelmson. Signerad. Motivet: 29x22, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:12:20
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)